ایجاد گروه تلگرام برای آموزش های رایگان مدیریت پروژه کاربردی:

  • انتشار در : ۰۳ مهر ۱۳۹۶
  • نوشته شده توسط : علی احمدی ابراهیمی

وب  سایت مدیریت پروژه کاربردی تصمیم راه اندازی یک گروه در تلگرام برای ارائه آموزش های رایگان و ارتباط بیشتر دوستان فعال در این زمینه با یکدیگر جهت استفاده از اطلاعات و تجارت کاربران را دارد. در سال گذشته نیز یک گروه ایجاد شد که  بسیار مفید واقع شد اما بی قانونی های بعضی افراد مشکلاتی ایجاد كرد که در نهایت منجر به انحلال گروه گردید. البته بسیاری از دوستان گروه قبل هنوز نیز با یکدیگر در ارتباط هستند. لذا جهت جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات، قوانینی وضع شده است که تمامی افراد گروه ملزم به رعايت اين  قوانين می باشند.

 توجه:

لازم به ذکر است که این گروه در یک دوره سه ماهه به صورت آزمایشی فعاليت خواهد كرد در صورت هدفمند و کارآمد بودن، فعالیت گروه ادامه پیدا خواهد کرد .

قوانین گروه

فقط افراد عضو سایت میتوانند در گروه عضویت داشته باشند .

️افراد الزاما از طریق مدیر گروه عضو خواهند شد. بدین منظور ارسال شماره همراه و مشخصات خود را برای مدیر از طریق شناسه (AAAZ1362@) ضروری است.

️اعضا برای شناسایی و معرفی بهتر ضروری است رزومه خود را در گروه ارسال کنند تا سطح توانایی و تجارب هر فرد شناسایی شود و در جهت برنامه های اموزشی استفاده شود.

️تمامی فایل هایی که در گروه قرارداده می شود باید برای مدیر گروه ارسال شود تا پس از اطمینان از کیفیت و مناسب بودن مطالب در گروه قرار داده شوند.

️تمامی افراد گروه موظف به فعالیت در گروه هستند. این گروه فقط برای افرادی ایجاد می شود که تمایل به یادگیری و یاد دادن دارند و سایر دوستان می توانند نتایج مباحث را در سایت در اختیار داشته باشند. (خواهشا هیچ نگرانی در مورد تازه کار بودن نداشته باشید به دلیل اینکه افراد دسته بندی خواهند شد)

️هر هفته فقط یک مبحث مورد آموزش و بررسي قرار مي گيرد. در ضمن بنابه رای اعضا گروه ساعت یا زمان موردنظر جهت مباحث می تواند تغییر کند.

✴️چکیده مطالب آموزشی هر هفته پس از اتمام  مبحث آموزشي از طریق سایت و کانال در اختیار اعضا قرار می گیرد.

** در  پایان دوره ها یک جلسه دورهمی برگزار خواهد شد تا کلیه مطالب اعضا با هم به اشتراک گذاشته شود.

کلیه کاربرانی که تمایل به عضویت در گروه دارند می توانند اقدام نمایند تا در صورتی که اعضا به حد نصاب رسیدند فعالیت گروه شروع گردد.

برچسب ها :دیدگاه شما

(ضروری)
(ضروری,نمایش داده نمی شود)
(ضروری)